dzisiaj: 877, wczoraj: 936
ogółem: 2 692 516

PORAŻKA PO BEZBARWNEJ GRZE

• autor: Kamil, 2015-08-29 21:29

Niestety, piłkarze Cuiavii Inowrocław rozegrali dzisiaj w Mogilnie bardzo słabe zawody i ulegli miejscowej Pogoni - 0:1.

Od początku mecz toczony był w środku pola, jednak po chwili inicjatywę przejęli gospodarze. Pogoń udokumentowała ją w 21 minucie, gdy fenomenalnym strzałem w samo okienko popisał się Krzysztof Szal. Piłkarze Cuiavii próbowali odrobić straty w pierwszej połowie, jednak grali bardzo niedokładnie, przez co popełniali proste błędy i ostatecznie do przerwy to gospodarze prowadzili - 1:0.

W drugiej połowie zarówno Pogoń, jak i "Biało-Zieloni" grali bardzo niedokładny, powolny futbol, okraszony licznymi niecelnymi podaniami i strzałami. Jedyną groźną sytuację Cuiavia stworzyła w 61 minucie, jednak w dogodnej sytuacji spudłował Wojciech Springer. Jedynym plusem Naszej drużyny w tym meczu, był występ Michała Piernika, który dostał po raz pierwszy w tym sezonie szansę na występ w meczu ligowym i jej nie zmarnował. W końcówce spotkania inowrocławianie zepchnęli mogileńską drużynę do defensywy, jednak żadnej akcji nie kończyli strzałami na bramkę. Ostatecznie, po bardzo słabym występie, Cuiavia przegrała w Mogilnie - 0:1.

POGOŃ MOGILNO - CUIAVIA INOWROCŁAW 1:0 (1:0)
Szal 21'

Skład Cuiavii: Piernik - Kempski, Timm, Jastrzembski (Malerowicz 68'), Kruszewski, Hulisz, Kucharski, Rybczyński, Springer, Makowiecki (Patyk 46'), Kruszczyński

Kolejny mecz ligowy Cuiavia rozegra w przyszły weekend z Promieniem Kowalewo Pomorskie.

• Komentarzy [8]
  • czytano: [778]

autor: ~w 2015-08-30 18:21:31

avatar Ale dno. Powtarza się poprzedni sezon. Wtop za wtopem. A nie grali jeszcze z najlepszymi.

autor: ~a 2015-08-31 13:20:06

avatar Taka gra do5 ligi!

autor: ~a 2015-08-31 17:30:44

avatar widać brak Makowieckiego z przodu i Zawady na skrzydle, którzy robili całą robotę w ataku ....

autor: Smok1989 2015-08-31 20:33:55

Profil Smok1989 w Futbolowo to prawda a znając życie z najlepszymi będą sobie radzić a co do tych wyników po 0:1 w tył nie mieli szczęścia po prostu, gra jedno a wynik drugie, można grać źle a wynik mieć korzystny...

autor: ~croks 2015-08-31 21:56:45

avatar Zastanawiałem się czy napisać ten komentarz, muszę powiedzieć że postanowiłem go napisać po rozmowie z jednym z zawodników cuiavi.Na mecze cuiavi chodzę od czterech lat (na wszystkie u siebie i niektóre wyjazdowe w miare możliwości),w Mogilnie byłe i zobaczyłem obraz nędzy i rozpaczy oraz głupie decyzje trenera przy stanie 0-1 zamiast wzmocnić pomoc i atak on wprowadza obrońce za pomocnika mimo tego że na ławce siedzi trzech pomocników (skonieczka ,wach,kłosowski),pózniej sie dowiedziałem że w cuioavi są zawodnicy którzy niewiadomo ile by trenowali jak się starali to i tak graja wybrańcy,ktoś może powiedzieć że jako takie wyniki były do tej pory,moim zdaniem jest to zasługa tylko piłkarzy bo cała 18 to jak na 4lige to dobrzy piłkarze.cdn.

autor: ~croks 2015-08-31 22:13:47

avatar cd.Moim zdaniem problemem tej drużyny jest tzw.trener, u trenera Milewskiego zawodnicy mieli do Niego szacunek a w obecnej sytuacji chyba tak nie jest.Jeszcze raz chciałem zaznaczyć że problemem nie są zawodnicy bo oni dali by rade w 3lidze,a trener "obecny" pokazał swoją klasę w Kruszwicy.Na koniec chciałem zaznaczyć że nie jestem jakimś żółtodziobem w kwestii piłki nożnej grałem w kilku klubach i co nieco o piłce wiem.proszę administratora o umieszczenie mojego komentarza dla dobra klubu, pewnie znajdzie się wiele osób o odmiennym zdaniu ale może i ci zwolennicy obecnej gry cuiavi po tym komentarzu spojrzą na pewne sprawy z innej perspektywy .Pozdrawiam cały zespół oraz kibiców.

autor: ~Kibic 2015-09-02 15:56:21

avatar Jedyny plus tego meczu to był pierwszy występ Piernika. Który bardzo mnie pozytywnie zaskoczył .

autor: ~Kibic 2015-09-03 21:04:28

avatar Przegrana w pucharze walkowerem.Wstyd.Zero profesjonalizmu wielcy działacze.