WYGRANA Z KUJAWAMI MARKOWICE

• autor: Kamil&Łukasz, 2013-07-29 21:17

CUIAVIA INOWROCŁAW - KUJAWY MARKOWICE 3:1 (3:1)
Kołodziej 8', Ruta 15', Kucharski 24' (k.) - Gracz Kujaw 43'

W dzisiejszym sparingu "Biało-Zieloni" podejmowali drużynę grającą na co dzień w lidze okręgowej - Kujawy Markowice. Mecz dobrze rozpoczął się dla Naszych zawodników, którzy przez 25 minut wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Niestety po 30 minutach spotkania gra inowrocławian siadła przez co Nasz rywal zdobył gola w 43 minucie. Druga połowa oscylowała głównie w środku pola i mimo iż obie drużyny miały swoje szanse, to mecz zakończył się wynikiem 3:1.

• Komentarzy [14]
  • czytano: [1442]

autor: ~Arek 2013-07-30 11:35:56

avatar Jaki sklad??

autor: ~zielony 2013-07-30 12:55:45

avatar ten Kołodziej to się dobrze zapowiada, ten bramkarz też ( mógłbym się pokusić i powiedzieć że jak młody będzie dobrze myślał to będzie lepszym bramkarzem niż Skory czy Barczak ) życzę powodzenia w III lidze

autor: ~cuiavianin 2013-07-30 13:52:27

avatar oboje są rocznikami 1994 a w grze widać myślenie większe niż przystoi na 18 latków!!!
Pierwsze 30 minut rewelacyjne!!
Kołodziej duży spokój, mimo że przez jego błąd wpadła bramka...dwa razy dupę uratował bramkarz (sam na sam kapitalnie obronione) oraz dobre wyjście przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego na 7
metr!!

trochę martwi mnie prawa obrona...Lewandowski to nie osoba odpowiednia na tę pozycję.
Druga połowa to trochę nerwowości...niestety znów dobrze Kołodziej, Kuchar i bramkarz

nie wygląda to tak źle jak się zapowiadało!

autor: ~obserwator 2013-07-30 14:31:05

avatar tylko młodych gwiazdorków trzeba na ziemie sprowadzić , bo w lidze to Kruszewski już
w pierwszej połowie by wyleciał

autor: kamilovsky1 2013-07-30 18:37:57

Profil kamilovsky1 w Futbolowo do Arek: ze względu na dużą liczbę graczy, którzy jeszcze formalnie nie są naszymi zawodnikami, składu nie podajemy. Ale w sobotę pierwszy mecz ligowy i do tego czasu postaramy się już w miarę możliwości poinformować o wszystkich wzmocnieniach. Pozdrawiamy, administracja.

autor: ~kibic 2013-07-31 07:11:21

avatar Zawada i Klimczewski wracajcie do Cuiavii proszą was kibice jesteście młodzi lepiej grac w III lidze niż w niższych ligach pieniądze to nie wszystko przekonają się zawodnicy którzy opuścili nasz klub jeszcze bramkarza i dobrego stopera potrzebujemy Zarząd do roboty czasu mało.

autor: ~kibic 2013-07-31 11:22:51