Cuiavia InowrocławKujawianka Izbica Kujawska

Start Warlubie - Polonia Bydgoszcz

"Twoja, NASZA - Cuiavia"

KS ”CUIAVIA” INOWROCŁAW

Jak wiadomo, sport jest dziedziną życia dostarczającą wielu emocji wywoływanych udziałem w wydarzeniu sportowym tak po stronie zawodnika, jak i po stronie widza. W ten sposób kształtują się cechy charakteru jak choćby wola zwycięstwa, umiejętność pogodzenia się z porażką, współpraca w zespole, czy w końcu lojalność wobec barw.

Klub Cuiavia Inowrocław będący stowarzyszeniem kultury fizycznej od ponad 90 lat zajmuje się kształceniem charakterów młodych ludzi. To w dużej mierze dzięki Cuiavii o Inowrocławiu ,,mówi się” nie tylko w regionie. Chcąc w dalszym ciągu utrzymać taki wysoki poziom sportowy i organizacyjny klubu musimy poszukiwać wsparcia wśród firm i instytucji, gdyż posiadane przez nas środki nie są nam w stanie tego zagwarantować. Dlatego postanowiliśmy utworzyć program "KLUB STU".

Poprzez reklamę w klubie piłkarskim Wasza firma może zdobyć bardzo duże grono odbiorców i potencjalnych klientów. Sport jest bowiem jednym z najlepszych nośników reklamy na świecie. Na rynku reklamowym największe firmy rywalizują o prezentowanie swoich marek na koszulkach zawodników i na stadionach. Taki rodzaj reklamy jest skuteczniejszy od innych nie tylko ze względu na szeroki przekaz w mediach, ale również dlatego, że kibice piłkarscy identyfikują się z produktami i firmami, które współpracują z ich ukochanym klubem.

Przykładem tego mogą być duże firmy w naszym kraju (takie jak np. Biedronka, Grupa Żywiec, T-MOBILE itd.), które współpracując z klubami piłkarskimi uzyskały reklamę na całą Polskę i przyciągnęły do swoich firm czy produktów nowych klientów.

Często zapominaną, ale jakże ważną korzyścią współpracy z klubem piłkarskim jest korzystne prawo określone w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych pozwalające na odpisanie kosztu reklamy od podatku!!!

Obecnie Cuiavia Inowrocław występuje w dwóch województwach, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim. Poprzez reklamę w naszym klubie zyskują Państwo nowy rynek dla swoich usług czy produktów. W momencie sportowego awansu zasięg reklamy znacznie wzrasta!  Już od kilku lat śmiało można stwierdzić, że klub Cuiavia Inowrocław ma ,,swoją markę”, szkoląc piłkarzy i występując na trzecioligowych boiskach.

Klub jest rozpoznawalny w regionie i na znacznym terenie kraju… czego życzyć więcej?

Sponsorowanie klubu wbrew pozorom nie jest zabawą czy… kaprysem. Jest to inwestycja w przyszłość oraz danie młodym ludziom szansy na rozwój i kształtowanie charakteru poprzez sport.

Nasza oferta jest dla wszystkich, którzy chcą poprzez sport, a w tym przypadku poprzez klub Cuiavia Inowrocław promować własne firmy i zakłady, a jednocześnie być głównymi budowniczymi historii klubu.

Niniejsza oferta sponsorska pokazuje m.in. jaka istnieje możliwość współtworzenia przez Państwa nowej karty w historii piłki nożnej w klubie Cuiavia Inowrocław. Mamy nadzieję, że Nasza przyszła współpraca zaowocuje sukcesem, a takim będzie dążenie do profesjonalnego działania i osiągnięcia wspólnego sukcesu sportowego i biznesowego.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd KS CUIAVIA

Cuiavia - Kujawianka Izbica